6 Haziran 2011 Pazartesi

GEMİ SEYAHATİ SEVENLERE VE MERAK EDENLERE GÜZEL HABER

Navigator of the Seas Kuşadası Limanı'nda

İlk gemi seyahatimizi yapalı bu hafta itibariyle 1 yılı doldurdu. Tadı hala damağımızdayken, geçen hafta kardeşimden güzel bir haber aldım: Bizim de seyahat ettiğimiz Navigator of the Seas gemisi artık Kuşadası çıkışlı turlarla Türk turistlerin de hizmetinde... Üstelik ilk kez Türkiye çıkışlı turlara başlayacağı için fiyatları çok cazip.

Kardeşimin girişkenliği sayesinde, ilk Türkiye çıkışının yolcularından ikisi de annem ve babam olacak. Daha önce bir kaç gemi seyahati yapmışlardı, ama bindikleri gemiler Navigator of the Seas'ın büyüklük ve imkanlarıyla kıyaslanamaz. Bu nedenle bizim seyahatimize çok heves etmişler, ama geminin Roma çıkışlı olması onları biraz ürkütmüştü. Şimdi ise, Kuşadası'nda yaşadıkları için, neredeyse evlerinin önünden bu güzel gemiye binip, umarım ki keyifli bir 8 gün geçirecekler.

Seyahati seven herkesin en az bir kez gemi seyahati yapmasını tavsiye eder hale geldim ilk gemi seyhatimden sonra. Bu güzel fırsatı kaçırmayın derim. Hem 5 yıldızlı otel konforunda, eviniz sırtınızda geziyorsunuz, hem de her sahah farklı bir ülkede, farklı bir şehirde uyanıyorsunuz. Bu çok keyifli bir durum.

Royal Caribbean ve Navigator of the Seas'in Kuşadası çıkışlı turlar için bu linki ve bu linki ziyaret edin.

6 yorum:

aslı dedi ki...

Pasaportunda Kıbrıs damgası olanlar Yunanistan'a giriş yapamaz diyor??? Bunu bilmiyordum?? YUH! diyorum...
Valla ne iyi olmuş da gelmiş dibimize gemi! Ama gittiği limanların adetini pek beğenmedim ben :( Daha çok limana uğramasını tercih ederdim doğrusu.

Basak dedi ki...

Royal Caribbean'ın İtalya çıkışlı bir doğu akdeniz tutu daha var, liman sayısı daha fazla olan. Talep nedeniyle (ve filoya katılan 2 daha büyük gemi nedeniyle) açılmış bu rota. amaç biraz da gemi fasilitelerinden yararlanmak.

ukrayna vizesi dedi ki...

anlaşılan tatiliniz çok güzel geçmiş görülmeye değer yerler herkese tavsiye ederiz.

Komik Oyunlar dedi ki...

Tatiliniz çok güzel geçmiş. ne kadar isteyipte yapmadıgım bir şey. gemi gezisi

autoit dedi ki...

ah be abi ne güzel yerler ya =P
tabela hakkaten güzelmiş.

moldova vizesi dedi ki...

teşekkürler güzel paylaşımlarınız için. gezmeyi kim sevmez ki:)