5 Ağustos 2011 Cuma

YAZ BAŞLASIN...

Yaz benim için bugün başlıyor resmen. Her yıl resmi tatil zamanım gelene kadar çoktan bir kaç haftasonu deniz kenarı ziyareti yapmış olan biz, bu yıl özellikle benim anormal iş yoğunluğum nedeniyle Ankara'dan bir yere (Abant'a bile) kıpırdayamadık. Temmuz ayının tamamını, haftasonları dahil, ofiste geçirdim. İnanın yazı nasıl yarıladık anlamadım. Üstelik koca bir ay bilfiil ofiste geçtiği, evin yolunu zor bulup yorgunluktan sızdığım için Ankara yazının da keyfini süremedik.

Bu yazdan şu ana kadar yanıma kalan Haziran ayında iş sebebiyle gidip keyfini tekrar sürme fırsatı bulduğum Batum ve Andy Warhol sergisi uğruna gittiğim İstanbul seyahatleri oldu. Eğer yorgunluktan bitmeseydim (ki hala devam ediyor), şimdiye sizlerle, hızla değişen Batum'dan güzel karelerle bir yazı paylaşacaktım. Ama yok, bu yıl yazma yılım değil sanırım:) Batum fotoları bile daha bilgisayara inmedi.

Bu gece resmi tatilimiz başlıyor. 2 hafta sürecek ve çok keyifle planladığımız uzun bir rotaya doğru yola çıkıyoruz. Dönüşte 2011 yazından geriye hatıra olarak ne kaldıysa, burada paylaşacağım. Malzeme birikince yazılarını yazmak daha kolay olacak diye umuyorum:)

Sevgiler, iyi tatiller:)

6 yorum:

Leylak Dalı dedi ki...

Sabırsızlıkla bekliyoruz, yazılarınızı özledik...

pisikopati dedi ki...

iyi yolculuklarrrrrr:))))

sufi dedi ki...

İyi tatiller yollarınız açık olsunnn.

tutsak dedi ki...

İyi yolculuklar iyi Tatiller dilerim

Vladimir dedi ki...

İyi tatiller :))

Betul Yılmaz dedi ki...

Biz de ailece sabırsızlıkla bekliyoruz:)) Kaştaki yağmurdan başka birşey bilmiyoruz maalesef:( Umarım, (hatta eminim) süper bir tatil olacaktır:)